Velký sál

Ke svatebním obřadům je nejčastěji využíván Velký sál, který je s svoji rozlouhou 242 m2 jedním z největších barokních sálů ve střední Evropě.

Užitečné informace

Unikátní zámecký sál s jedinečnou freskovou výzdobou, rozměrem a kapacitou až 150 svatebních hostů.

Více o Velkém sále

Velký sál vytváří neopakovatelnou atmosféru a ten nejdůstojnější rámec všem společenským akcím jako jsou větší recepce, plesy, koncerty, konference, módní přehlídky či velké svatby.

Zámecká kaple sv. Josefa

Církevní svatební obřad v Zámecké kapli má jistě své kouzlo… Pokud o něm uvažujete, na zámku Lnáře máte jedinečnou příležitost spojit svátost manželskou s důstojným prostředím barokního zámku, bohatě zdobenou kaplí sv. Josefa a zámeckým parkem.

Užitečné informace

Pokud máte zájem o církevní obřad, přečtěte si článek zde.

Více o kapli...

V zámecké kapli je možné uskutečnit církevní svatební obřady. Termín jejich konání je vždy po vzájemné domluvě.

Zámecký park

Zámecký park poskytuje mnoho míst pro konání svatebního ceremoniálu. Výběr místa je vždy na domluvě snoubenců a Správy zámku.

Užitečné informace

K dispozici je přírodní gril. Park je možné si pronajmout k zahradní party. V případě nepřízně počasí se  svatební obřad uskutečňuje ve Velkém sále zámku.

Více o parku

V zámeckém parku o rozloze 4 ha mohou hosté využívat venkovní bazén, tenisový kurt, volejbalové hřiště, ruské kuželky nebo dětské hřiště s pískovištěm.

Ostatní obřadní místa

Po domluvě lze uskutečnit Váš svatební obřad i na jiných místech Zámku Lnáře. Například v Růžovém salónku, na zámecké terase, na nádvoří nebo v zámecké věži.