Svatby na zámku Lnáře vždy připravujeme tak, aby se staly jedinečným zážitkem jak pro vás, snoubence, tak i pro vaši rodinu, přátele a svatební hosty.

 

Cesta od plánování k vyslovení vašeho „ANO“ v některém ze zámeckých prostorech tak bude procházkou rozkvetlým parkem, ať už na nás přenecháte veškerou organizaci, nebo si budete chtít přípravy zařídit sami.

Vyberte si některý z našich svatebních prostorů a přijďte se k nám podívat. Pojďme spolu vytvořit příběh plný pohádkových momentů a nezapomenutelných okamžiků.

Historické prostory zámku Lnáře jsou velmi vhodné a vyhledávané k uskutečnění, nejen občanských, ale také církevních svatebních obřadů.

Díky jedinečnosti Velkého sálu, zámecké kaple nebo romantice zámeckého parku se jich zde, každoročně uskuteční několik desítek, včetně svatebních hostin a ubytování.

Velký sál

Unikátní zámecký sál s jedinečnou freskovou výzdobou a kapacitou až 150 svatebních hostů. Svoji jedinečnou a důstojnou atmosférou Vám umocní prožitek z Vašeho svatebního obřadu.

Park

Zámecký park poskytuje mnoho míst pro konání svatebního ceremoniálu. Výběr místa je vždy na domluvě snoubenců a Správy zámku. V případě nepřízně počasí se  svatební obřad uskutečňuje ve Velkém sále zámku.

Zámecká Kaple

V zámecké kapli je možné uskutečnit pouze církevní svatební obřady. Termín jejich konání je vždy po vzájemné domluvě. Více o církevních obřadech naleznete zde.

Jiná obřadní místa

Po domluvě lze uskutečnit Váš svatební obřad i na jiných místech Zámku Lnáře. Například v Růžovém salónku, na zámecké terase, na nádvoří nebo v zámecké věži.

Vhodné prostory Zámku Lnáře pro společenské a firemní akce

 

 Zámecký sál Apollon

Freskový sál, který se nachází v 1. patře zámku, vhodný pro společenské akce do 80 osob. Předsálí navazuje na prostornou terasu s výhledem do zámeckého parku.

Freskový sál

Bohatě zdobený freskový sál, vhodný k svatebním obědům nebo reprezentačním akcím. Vzhledem k unikátní freskové výzdobě není v tomto sále možné uskutečnit celou svatební oslavu s tancem.

Mramorová jídelna (zámecká restaurace)

Vhodná pro svatební nebo společenskou oslavu do 40ti osob.

Kazetový sál

Novorenesanční sál zámecký sál, který vyniká kazetovým stropem a je vhodný pro celou svatební oslavu do 70-ti osob. Nachází se v druhém patře zámku.

Růžový salonek

Růžový salonek je vhodný pro svatební obědy či společenské akce.
Využívá se pro menší hostiny do 20ti osob. 
Nachází se na prvním patře v blízkosti sálu Apollon.

Zámecký park

Velmi vhodný k uskutečnění svatební oslavy, garden-party nebo firemních akcí.