Sál Apollon

Freskový sál, který se nachází v 1. patře zámku, vhodný pro společenské akce do 80 osob. Předsálí navazuje na prostornou terasu s výhledem do zámeckého parku.

Velký sál

Velký sál, který je jedním z největších sálů ve střední Evropě, je vhodný pro společenské akce do 180 osob. Velký sál je zdoben freskami s motivy z antické mytologie. 

Kazetový sál

Novorenesanční zámecký sál, který vyniká kazetovým stropem,  vhodný pro celou svatební oslavu do 70-ti osob. Nachází se v druhém patře zámku.

Freskový sál

Bohatě zdobený freskový sál, vhodný k svatebním obědům nebo reprezentačním akcím. Vzhledem k unikátní freskové výzdobě není v tomto sále možné uskutečnit celou svatební oslavu s tancem.

Růžový salonek

Růžový salonek je vhodný pro svatební obědy či společenské akce. Využívá se pro menší hostiny do 20ti osob. Nachází se na prvním patře v blízkosti sálu Apollon.

Zámecký park

Rozsáhlý zámecký poskýtá klidná místa ve stínu okrasných stromů a keřů, velký venkovní bazén, ohniště a dětské hřiště. Pravidelně je využíván k svatebním oslavám, garden-party nebo firemním akcím.