Darujte vstupenku na zámek Lnáře!

Udělejte radost svým blízkým, přátelům, kolegům, obchodním partnerům nebo sami sobě a zároveň nás touto koupí podpořte v nelehké době. ❤️

Objednávky, přání a dotazy pište na e-mail: zamek@dvurlnare.cz; tel. 606 040 275. Do objednávky uveďte počet kusů a zvolený prohlídkový okruh - základní, prodloužený, park s průvodcem. Děkujeme za Vaši přízeň.🌷

Voucher pro vaše blízké

Pro Vaše blízké, milované, přátele, rodinu, kamarády, obchodní partnery... nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu na ubytování.

Termín otevření zámku

Dne 8. června byl zahájen provoz zámku bez omezení  (v den výročí 111 let od narození jediné dcery JUDr. J.A. Vaníčka).

Jaro 2020

Naši přátelé a pravidelní návštěvníci vědí, že zámek Lnáře se pro všechny milovníky českých památek otevíral vždy na Velikonoce. V letošním roce tomu bohužel tak nebylo. Kvůli situaci kolem COVID-19 a platným nařízením jsme byli nuceni zahájení zámecké sezony odložit na 8. června. Zdraví je přednější.

Odložený start jsme využili k plánování zajímavých akcí a speciálních prohlídek, kterými bychom Vám i nám vynahradili turistický půst jarních měsíců. Přejeme všem našim příznivcům pevné zdraví a těšíme se s každým z Vás na viděnou.

Jaro v zámeckém parku

Alespoň online přinášíme krásy parku  Více fotek na našem Facebookovém profilu. 

Soutěž o rodinné vstupenky na Facebooku

Podívejte se na zajímavou soutěž a vyhrajte rodinnou vstupenku na náš zámek.  Soutěž pořádá skupina Hrady Zámky a jiné turistické cíle ve spolupráci s Asociací Majitelů Hradů a Zámků.

Dvě krásné dámy a dva královské nástroje na zámku Lnáře!

Katarína Ševčíková, Zdeňka Šolcová a 94 strun Vám pohladí duši během koncertu ve Velkém sále zámku Lnáře dne 10. července. Kromě klasické hudby zazní i filmové melodie či skotské a irské balady v originálních aranžích pro dvě harfy.

Více informací na našem Facebooku. 

Aktuality z předešlých let

Podívejte se na to, co se u nás událo v předchozích měsících a letech.

  • Olympici v KD Lnáře
  • Mikulášská nadílka
  • Kvarteto Martinů
  • Rybářský workshop
  • Mimořádné prohlídky s hraběnkou Šporkovou
  • ... a mnoho dalšího